האטה יוגה / לימור תמיר

מפגשים שבועיים, מנחה לימור תמיר
ראשון – 8:30 , 19:00   / שני –  7:00  / רביעי – 8:30 , 19:00


דרכי במסלול היוגה החלה בשנת 1999. במשך השנים למדתי אצל מורים ידועים  בארה"ב, הודו וישראל: ג'ורדן בלום, ג'ון פריינד ורבים טובים אחרים.
אני בוגרת קורס מורים ליוגה, יוגה לילדים ויוגה לנשים בהריון במרכז לימודי יוגהשאלא, ארה"ב. כמו כן, סיימתי בהצלחה קורס ליוגה טיפולית במרכז ללימודי יוגה תרפיה,ישראל.

בנוסף להתמחותי ביוגה, אני מכינה ומלווה זוגות ללידה. זאת, לאחר שסיימתי מסלול לימודי דולה במכללת מהות, בר-אילן, שם אני מרצה על יוגה ורצפת האגן.

המכנה המשותף לכל המורים מהם למדתי הוא העידוד והדחיפה לחקירה אישית של דרך היוגה. תוך כדי צעידה בדרך זו, קיבלתי מתנות רבות, שאותן שמרתי עימי ואני נהנית ושמחה לחלוק אותן כל יום מחדש עם תלמידי ומטופלי.

הדבקות בדרך היוגה הקניתה לי את ההבנה כי לכולנו יש יכולת לרפא באמצעות מגע, באמצעות השפעה על איכות המחשבה ובאמצעות פיתוח המודעות לנשימה. בדרך גם התפתחה אצלי ההכרה בחשיבות של תזונה נכונה לצד שמירה על גוף גמיש, בריא וחזק.

במהלך שנות ההוראה לקבוצות שונות – מגיל הגן ועד פנסיה – הרגשתי שאני יותר ויותר מתעניינת במסר הנפשי-רגשי ובהיבטים הטיפוליים של עבודה מודעת עם הגוף, וכן בצורות הרבות אותן מציעה היוגה לצורך הרגעת תנודות המחשבה (יש שיקראו לזה ”שליטה עצמית", אך עבורי המונח "מודעות עצמית" קרוב יותר לרוח היוגה).

דרכי ההוראה והטיפול שלי משלבות בתוכן את השיטות והידע של כל מורי, וכן את כל הגישות וכל הסגנונות (אנשורה, ויניאסה, קונדליני ותרפיה) איתם נפגשתי עד עכשיו.
שני יסודות מהותיים משתתפים בכל שיעור, תהליך או טיפול שאני מלווה:  נ ש י מ ה   ו מ ו ד ע ו ת.

בנוסף, אני מאמינה

ש ה י ו ג י  ה ו א  ה מ ו ר ה  ש ל  ע צ מ ו.


  • Like it?